Zakoduj swoją przyszłość!
Podejmij wyzwanie i przenieś swoje umiejętności kodowania
na wyższy poziom. 

Przed Tobą nowy wymiar nauki!


CodeCamp to darmowe warsztaty programowania dla uczniów z całego świata. Tegoroczne warsztaty organizujemy w Belfaście, Birmingham oraz Gdańsku. Wersja CodeCamp Virtual jest otwarta dla wszystkich lokalizacji.  
Zapisy uruchomimy już wkrótce! 

CodeCamp
Gdańsk

26-30 sierpnia 2024

CodeCamp Virtual
(wszystkie lokalizacje)

5-9 sierpnia 2024

Jak wygląda CodeCamp? 

CodeCamp to darmowe warsztaty z podstaw programowania w języku Python. Nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia związanego z informatyką i programowaniem.

CodeCamp Virtual to zajęcia online przeprowadzane w języku angielskim i otwarte dla uczniów z całego świata. 

CodeCamp Gdańsk jest prowadzony stacjonarnie, w języku polskim.
Warsztaty potrwają pięć dni, od poniedziałku 26 sierpnia do piątku 30 sierpnia. Zajęcia będą się odbywać w salach komputerowych na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku-Oliwie. Spotkania trwają w godzinach 10:00 - 15:00. 


Czeka Cię solidna dawka inspiracji od naszych doświadczonych mentorów. Przed Tobą pakiet wiedzy na najbardziej aktualne tematy prosto ze świata nowoczesnych technologii - programowanie, sztuczna inteligencja (AI), cyberbezpieczeństwo. 

Do tego dodajemy wystąpienia ekspertów, naukę efektywnej pracy w grupie, podpowiedzi na temat budowania swojego CV i portfolio, gry, zadania grupowe i interaktywne sesje networkingowe z innymi uczestnikami CodeCampu.


Kto może się zgłosić?

W CodeCampie może wziąć udział każdy chętny uczeń i uczennica w wieku 14-19 lat, uczący się w szkole ponadpodstawowej (liceum, technikum lub szkoła branżowa/zawodowa).
CodeCamp jest całkowicie bezpłatny - nie ma żadnych dodatkowych kosztów! Jedyne czego potrzebujesz, aby wziąc udział, to entuzjazm i chęć nauki. Reszta jest po naszej stronie! 


Dlaczego warto się zapisać?

Warsztaty programowania CodeCamp organizujemy już 11 lat. Od 2013 roku dołączyły do nas tysiące uczniów i uczennic z Wielkiej Brytanii, Polski i Stanów Zjednoczonych. Naszym celem jest zainspirowanie kolejnego pokolenia i wyposażenie młodzieży w umiejętności, dzięki którym odnajdą się w cyfrowej przyszłości. 

Dzięki udziałowi w CodeCampie zdobędziesz umiejętności i doświadczenie, które pomogą Ci w przyszłych studiach i karierze, dowiesz się jak to jest pracować w branży technologicznej i nawiążesz nowe kontakty. Do tego, miejmy nadzieję, będziesz się świetnie bawić! 


Zarejestruj swój udział i podejmij nasze wyzwanie! Zapisy ruszają już wkrótce! Aby dowiedzieć się o starcie rejestracji - śledź nas na Facebooku. 

Ubiegłoroczna edycja CodeCamp Belfast:

Images of two people people on a green background
Join our talent community Let's stay in touch!

Our talent community are the
first to read about new opportunities
and get updates.